משרדנו מספק שירות מקיף לכלל הארגונים אותם הוא מייצג, ובמסגרת זו אנו מלווים את החברות ומלכ"רים הנמנים על לקוחותינו לכל אורך מסלול ההעסקה של עובדי הארגון .

משרדנו מספק חוזי העסקה אישיים התפורים לצרכי הארגון, בכלל זה הגנה על קניינו הרוחני של המעסיק, יעוץ במקרים של העברת העובד מתפקידו, עריכת שימוע לעובד, ואף ייצוג משפטי במקרה בו העובד מחליט להביא את מעסיקו לפתחי בית המשפט.

ניסיוננו בייצוג זה מספק לנו ראיה של שני צדי המתרס במערכת היחסים שבין העובד למעביד ומאפשר לנו לעזור ביעילות גם לעובד כאשר העובד עומד במצב כוחות א-סימטרי אל מול ארגון.

אנו גם נכונים לעזור לעובדים המחפשים סעד, ואשר להם קובלנה אמיתית ומבוססת כנגד מעסיקם, לזכות בסעד זה, בין אם באמצעות מו"מ ישיר אל המול המעסיק ובין אם בייצוג בערכאות המשפטיות.

משרדנו מאמין כי יחסי עובד-מעביד הם יחסים רגישים של אמון, משני צדי המתרס, וככאלה, אנו שואפים לטיפול יעיל ודיסיקרטי כך שכל הצדדים יוכלו להגיע להסכמה מבלי לעורר "מלחמות" מיותרות שבסופו של יום פוגעות בשני הצדדים.

דיני עבודה

זכויות העובד/ת

עובדים רבים, ובעיקר כאלה הנמצאים בנקודות הרגישות ביותר בחייהם, אינם מודעים לזכויותיהם ומאפשרים למעסיקים, גם כאלה עם כוונות טובות, לקפח את זכויותיהם. כך, נשים בהיריון, המהוות את אחת האוכלוסיות המקופחות ביות בשוק העבודה, אינן מודעות לזכויותיהן ולהגנות הנמצאות בחוק המגינות עליהן בפני פיטורין שלא כדין. 

קרא עוד »