משרד עו"ד בן קרטוז'ינסקי הינו משרד בוטיק העוסק במשפט אזרחי ומסחרי ומציע פתרונות אישיים התפורים למידותיו של הלקוח. המשרד עובד בשיתוף פעולה עם עורכי דין מובילים מתחומים שונים, בעל ניסיון בטיפול במגוון רחב של נושאים ומציע שקיפות מוחלטת הן לגבי ניהול ההליך והן לגבי ההוצאות הכרוכות בו.

משרד עו"ד בן קרטוז'ינסקי מציע יעוץ משפטי וייצוג מקצועי בבתי המשפט ומול רשויות המדינה. כמו כן, המשרד מציע ליווי שוטף עבור חברות הזנק (סטארט-אפ) ועסקים קטנים ומאפשר לעסקים אלה, אשר טרם הגיעו למאזן הכנסות חיובי, לקבל ליווי משפטי איכותי ללא תשלום כספי ישיר אלא בתמורה למניות בחברה.

המשרד גם מציע ליווי בהליכי משא ומתן ויישוב סכסוכים שלא באמצעות ליטיגציה אלא באמצעות בוררות או גישור, זאת בהיותו בורר/מגשר או בהיותו המייצג של אחד הצדדים בהליכים אלה. בין לקוחות המשרד נמנים אנשי עסקים וחברות, מוסדות ללא כוונות רווח (מלכ"רים) ואנשים פרטיים המתמודדים מול מי מאלה.

עו"ד בן קרטוז'ינסקי הוא בעל תואר שני במשפטים (LL.M.) מהמרכז ללימודי משפט מתקדמים באוניברסיטת תל אביב, עשה את התמחותו ברשות הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר והינו חבר ועדת קניין רוחני בלשכת עו"ד. 

כמו כן, עו"ד קרטוז'ינסקי עבד במשרדו של עו"ד איתן צחור (שכיהן בעברו כיו"ר ועדת העמותות בלשכת עו"הד ונמנה על המשרדים המובילים בישראל בייעוץ למלכ"רים) ורכש ניסיון בליווי וייצוג של גופים מסחריים.

אמינות

מקצועיות

ניסיון

ליווי מהיום הראשון