עו"ד דובר רוסית

אם הנך דובר/ת רוסית ומחפש עו"ד דובר רוסית לניהול עניינך המשפטיים, משרדנו מציע את כל מגוון שירותיו גם בשפה הרוסית.

לפי נתונים סטטיסטיים, מתוך כמיליון דוברי רוסית החיים בישראל, רק כ- 54%  מדוברי הרוסית  שולטים בעברית במידה טובה. נתון זה שופך אור על בעיה הקיימת עבור אוכלוסיית דוברי הרוסית, במיוחד המבוגרים שבהם, המתקשים להתמודד עם רשויות המדינה, עם ענייניהם המשפטיים ובמיוחד עם היעדר הידע בנוגע לזכויותיהם ולאפשרויות העומדות בפניהם.

כך, דוברי רוסית אשר אינם בקיאים מספיק בשפה העברית, לעיתים אינם מודעים לזכויות העובד שלהם כאשר עומדים מול הרעה בתנאי העבודה או פיטורין, אינם מודעים לזכויות הסוציאליות המגיעות להם ולסעדים העומדים בפניהם.

על מנת לעזור לאוכלוסייה זו, ובמיוחד לקשישים והפגיעים ביותר בה, אנו מספקים את מלוא שירותינו בשפה הרוסית, החל מהפגישה עם הלקוח וכולל תרגום החלטות משפטיות ומסמכים אחרים לשפה הרוסית.

נוסף על כך, אנו מציעים הנחה עבור לקוחות קשישים וקשיי יום אשר ידם אינה משגת לקבלת שירות משפטי מהדרגה הראשונה בדרך אחרת.

על כן, אם הנכם מחפשים עו"ד דובר רוסית עבור עצמכם או עבור מישהו הקרוב אליכם, אל תהססו לפנות אלינו ולקבל את השירות הטוב ביותר, והכל עם ליווי צמוד בשפה הרוסית.

עוד מאמרים...

כללי

Русскоязычный адвокат

​Русскоязычные граждане нашей страны,  образованные и  высокоинтелектуальные люди, не всегда  могут досконально разобраться в документах,  написанных на иврите.  Для понимания юридического  текста им просто необходим

קרא עוד »
כללי

עו"ד דובר רוסית

אם הנך דובר/ת רוסית ומחפש עו"ד דובר רוסית לניהול עניינך המשפטיים, משרדנו מציע את כל מגוון שירותיו גם בשפה הרוסית.

קרא עוד »
דיני עבודה

זכויות העובד/ת

עובדים רבים, ובעיקר כאלה הנמצאים בנקודות הרגישות ביותר בחייהם, אינם מודעים לזכויותיהם ומאפשרים למעסיקים, גם כאלה עם כוונות טובות, לקפח את זכויותיהם. כך, נשים בהיריון, המהוות את אחת האוכלוסיות המקופחות ביות בשוק העבודה, אינן מודעות לזכויותיהן ולהגנות הנמצאות בחוק המגינות עליהן בפני פיטורין שלא כדין. 

קרא עוד »